HARMONOGRAM REALIZACJI PROJEKTU

Rok 2015

Zadanie 1 – dodatkowe zajęcia z matematyki i języka angielskiego

1. Przeprowadzenie zajęć z matematyki – 128 godz./8 szkół; w każdej ze szkół - 16 godz. zajęć w ramach jednej grupy - do czerwca 2015 r.
  2. Przeprowadzenie zajęć z języka angielskiego – 256 godz./8 szkół; w każdej ze szkół - 32 godz. zajęć, po 16 godz. dla każdej z dwóch grup - do czerwca 2015 r.

Zadanie 3 – doradztwo edukacyjno-zawodowe

1. Spotkania z doradcą zawodowym – 50 godz./8 szkół; Doradca zobowiązany jest do składania indywidualnych notatek ze spotkań z uczniami.
  2. Zajęcia z trenerem personalnym – 50 godz./8 szkół; w każdej szkole nie mniej niż 6 godz. warsztatów grupowych - do czerwca 2015 r. Podczas zajęć prowadzone będą listy obecności. Trener zobowiązany jest do składania indywidualnych notatek ze spotkań z uczniami.
  3. Warsztaty z zakresu odnalezienia się na rynku pracy – 30 godz./8 szkół; w każdej szkole nie mniej niż 3,5 godz. warsztatów grupowych - do czerwca 2015 r. Podczas zajęć prowadzone będą listy obecności.
  4. Dyżur psychologa – 20 godz./8 szkół; w każdej szkole 2,5 godz. zajęć dla uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych - do czerwca 2015 r. Jest on zobowiązany jest do sporządzenia indywidualnych notatek ze spotkań z uczniami.
  5. Działania koordynatorów Szkolnych Ośrodków Kariery.

Zadanie 4 – modernizacja oferty kształcenia zawodowego poprzez rozszerzenie programu o kursy pożądane na rynku pracy (kursy realizowane na WSEPiNM i przez jej pracowników)

Kursy będą realizowane w siedzibie WSEPiNM – w wymiarze 10 godz.; przydział uczniów do kursów - na podstawie dokumentów rekrutacyjnych. Rozpoczęcie – I kwartał 2015 r.

• Kurs wizażu i stylizacjiKurs pierwszej pomocy
  • Kurs komunikacji społecznej
  • Kurs bezpieczeństwo danych w systemie informatycznym
  • Kurs projektowanie reklam – grafika 3D
  • Kurs barmański
  • Kurs autoprezentacji
  • Kurs z zakresu public relations
  • Kurs przedsiębiorczości

Zadanie 5 – staże u przedsiębiorców i forum z udziałem pracodawców

Rekrutacja 80 beneficjentów na staże u przedsiębiorców – II edycja: IX 2014; okres realizacji stażów – II kwartał 2015 r.

• Kurs BHP
  • Odzież robocza